چه کسی هستید؟

ما تیم هیولای دیجیتال مارکتینگ هستیم.

آژانس تبلیغاتی ویژن مدیا از نخبه های دیجیتال مارکتینگ  و تیم بسیار تخصصی در حوزه های فضای مجازی و حوزه های بصری تشکیل شده است.

آژانس ما در تلاش است که برای رونق بهتر کسب و کار های اینترنتی .خیابانی  و تجاری ایده های نو پولساز را ارائه دهد.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بهترین خدمات را با استاندارد های ملی ارائه میدهد وسعی دارد تمامی خدماتش را با کمترین قیمت جهانی به مردم خدمات رسانی کند.

تمرکز روی کیفیت

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژن مدیا در هفته تعداد محدودی پروژه قرارداد می بندد زیرا تمرکز خود را بر روی کیفیت خدمات میگذارد .

شعار ما :

اینجا ارزانی نیست فقط یک تخفیف ویژه است

تا به امروز آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژن مدیا در راستای خدمات دهی و رونق کسب و کار ها تلاش نموده و هدف دارد بهترین سازه ها و خدمات را به آسان ترین راه ممکن و پایین ترین قیمت به مردم ارائه دهد.

مدیرعاملان آژانس تبلیغاتی ویژن مدیا روزهای سه شنبه هرهفته جلساتی برای بروز کردن تمامی خدمات و اتاق فکری برای افزودن خدمات جدید میگذارند و در تلاش اند که خدمات بهتر با قیمت کمتر به تمامی اشخاص ارئه دهند.

تمام اعضای دپارتمان آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژن مدیا و پرسنل های خود در ساعات مختلف تمامی فعالیت های خود را بروزرسانی میکنند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژن مدیا با تمام صنف های کاری قراردادهای موفقی بسته و نرخ تعامل آنها با خریداران را بیشتر کرده است

شرکت ما

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژن مدیا پشتیبانی های خودرا 24 ساعته به رسمیت شمرده است.

تمامی اعضای مهم دپارتمان آژانس تبلیغاتی ویژن مدیا به صورت 3 شیفت در تمام روز های هفته و حتی در ایام تعطیل  به صورت کاملا حرفه ای فعالیت چشم گیری دارند.

اعضای مهم آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژن مدیا جزو نفرات برتر کشور در تمامی حرفه های دیجیتال مارکتینگ . سوشال مدیا و… میباشند.