مزایای خط تلفن اینترنتی

خطوط تلفن اینترنتی مزایای بسیاری دارند و در اینجا برای شما به اختصار شرح خواهیم داد:

۱. هزینه پایین و مقرون به صرفه

ثبت درخواست و تعرفه های تماس حتما شما هم مواجهه قبض های سنگین مخابراتی ممکن است متعجب شده باشید؛ اما با استفاده از این امکان شما می توانید با تعرفه های بسیار پایین تماس های خود را داشته باشید. این هزینه به صورت پیش پرداخت بوده و در حساب کاربری خودتان شارژ می شود.

۲. خط تلفن اینترنتی علاوه بر پشتیبانی از تمام امکانات مخابراتی به شما امکانات جدید نیز ارائه می دهد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تلفنتان مدام مشغول است و تنها راه حل موجود را دایورت کردن تماس هایتان می دانید؛ باید گفت خط تلفن اینترنتی با قابلیت ایجاد کانال های متعدد بر روی فقط یک خط تلفن مشکل شما را حل خواهد کرد. همچنین این خطوط به همراه نرم افزارهای تیم ما قابلیت دریافت گزارشات تماس ها، ایجاد لیست سیاه و یا سفید مخاطبین، ضبط صدا و یا گزارش گیری را داشته باشید.

۳. عدم نیاز به سخت افزارها

خطوط تلفن اینترنتی، فقط به یک اینترنت ثابت احتیاج دارند. نکته حائز اهمیتی که باید بدانید آن است که، شما از همان شرکتی که اینترنت ثابت دریافت می کنید باید خط تلفنی خود را تهیه کنید. اگر شما هم از اینترنت شرکت های آسیاتک و یا پیشگامان استفاده می کنید، تیم ما می تواند خدمات خط تلفنی اینترنتی را برایتان فعال سازد.

۴. قابل استفاده بر روی تمامی سیستم های متصل به شبکه IP (تلفن همراه – تلفن IP – کامپیوتر)

شما با هر دستگاهی قابلیت اتصال به این خطوط را خواهید داشت. حتی اگر بخواهید از طریق تلفن ثابت خود متصل شوید با استفاده از گیت وی ها (مبدل ها) امکان پذیر است.

۵. قابلیت جابجایی آسان خط تلفن به دلیل عدم نیاز به سیم کشی

برای شما هم این موضوع حتما پیش آمده است که بخواهید دفترتان را عوض کنید اما شماره تلفنتان هم با این تغییر عوض شود و هم ریزش مشتری را تجربه کنید و هم هزینه گزاف برای محصولات تبلیغاتی خود مجددا بپردازید. خط تلفن اینترنتی با قابلیت جابجایی و مالکیت دائمی برای شما این قابلیت را فراهم می کنند تا در هر نقطه از شهر یا کشور که باشید تلفن شما تغییری نکند.

خطوط ثابت

فکر کن موبایلت خط ثابت بشه❗

🔵 ویژن فون نسل جدید خطوط ثابت بیسیم …

🔴 مزایا:
✅ خط ثابت بدون سیم.
✅ شماره اختصاصی هر استان.
✅ ضبط مکالمه.
✅ نظرسنجی در هر مکالمه.
✅ منشی تلفن گویا.
✅ گزارش تماس ها.
✅ تعریف سناریوداخلی ازعدد ۰ تا ۹
✅ اعلام صوتی تاریخ و ساعت.
✅ تماس ورودی و خروجی همزمان.
✅ انتقال تماس از اپراتور به اپراتور
✅ صف انتظار.
✅ تماس رایگان داخلی به داخلی
✅ و…

🌟جامع ترین امکانات تلفن گویا در ویژن فون🌟

☎️ مشاوره رایگان از طریق شماره تماس زیر:

📞 ۰۲۱ ۹۱۳۰ ۵۸۸۳