ساخت تیزر 

 

انواع تیزر

 

معرفی برند / فیلم برند

 

زمانی لازم است برند خود را با قدرت از رقبا جلو بیاندازید. لازم است هویت برند خود را تقویت نمایید و یا آن را ایجاد کنید. یک فیلم برند مستقیما محصول و خدمات و یا خود برند را نمایش نمی دهد. بلکه با نمایش ارزش ها، اهداف و داستان برند، جایگاه آن را در میان رقبا ارتقا می بخشد. برندها معمولا برای تولید فیلم برند دقت زیادی کرده و از صرف زمان و هزینه کافی نمی هراسند.

 
 

معمولا ۳۰ ثانیه تا چند دقیقه

 
 

داستان برند را روایت می کند

 
 

اشاره مستقیم به محصولات و خدمات ندارد

 
 

هویت برند را نمایش می دهد

 
 

احساس مخاطب را درگیر می‌کند

 
 

به برند اعتبار می‌بخشد

انواع تیزر تبلیغاتی و آگهی تلویزیونی

 

معرفی محصول / خدمت

 

هنگامی که شما قصد دارید یک محصول را معرفی نمایید انتخاب های بی‌شماری پیش رویتان خواهد بود. باید بدانید مخاطب آگهی شما چه گروهی هستند و در کدام رسانه می خواهید آگهی را پخش کنید. مثلا تبلیغ یک شامپو با تبلیغ یک نرم افزار و اپلیکیشن موبایل و یا یک خودرو با هم متفاوت هستند. هر کدام شخصیت و نوع خاصی از بیان را نیاز دارند.

ما در آنی بین به شما کمک می کنیم تا آگهی مورد نیاز خود را با شیوه ای درست در برابر چشمان مخاطبانتان قرار دهید.

 
 

معمولا ۳۰ تا ۶۰ ثانیه

 
 

معرفی محصول هدف اصلی آگهی است

 
 

مزیت‌های رقابتی محصول دیده می شود

 
 

رئال / انیمیشن ۳بعدی / موشن گرافیک

 

معرفی مجموعه / سازمان / شرکت

 

مجموعه تجاری، خدماتی و یا تفریحی خود را در زمانی کوتاه به تصویر بکشید. امکانات ، برتری ها نسبت به رقبا و نقاط قوت خود را برای مخاطب عام به روشنی بیان کنید.

البته این مهم است که بدانید برای مثال اگر کارخانه تولید قطعات یدکی خودرو دارید، فقط در صورتی که می خواهید کارخانه خودرا به مخاطب نشان دهید و فکر می کنید برای او این اهمیت دارد کارخانه شما به چه شکل است به معرفی کارخانه بپردازید.

متاسفانه اخیرا شرکت ها و برندها برای کاهش هزینه تولید تیزر تبلیغاتی به جای معرفی محصول اقدام به نمایش کارخانه می کنند که این تنها اتلاف زمان و هزینه است. اما برای مواردی مانند مجموعه های تفریحی یا تجاری که موضوع تبلیغ خود مجموعه است داستان متفاوت است و باید مجموعه به زیباترین و خلاقانه ترین حالت به تصویر کشیده شود.

 
 

معمولا ۳۰ تا ۱۲۰ ثانیه

 
 

امکانات و توانمندی‌ها نمایش داده می شود

 
 

محیط مجموعه نمایش داده می شود

 
 

جزییات بیان نمی شود

 
 

موسیقی و تصویر نقش مهمتری از گوینده دارند

 
 

با فیلم تبلیغاتی یا صنعتی اشتباه گرفته نشود

 

معرفی رویدادها / پروموشن‌ها

 

گاهی شما نیاز به معرفی مجموعه یا محصول خود ندارید. تنها می‌خواهید در یک موضوع خاص اطلاع رسانی کنید. مثلا دعوت به یک مسابقه یا بازدید از نمایشگاه کنید.

در این موارد احتمالا کار ساده‌تری در پیش داریم. هم می توانیم از موشن گرافیک استفاده کنیم و هم از سبک های پیچیده تر. مخاطب با شما آشناست نیازی به معارفه نداریم. پس خیلی مستقیم و بی معطلی موضوع را با مخاطب طرح خواهیم کرد.

 
 

معمولا ۳۰ تا ۶۰ ثانیه

 
 

موضوع به صورت واضح و شفاف بیان می شود

 
 

نیازی به معرفی برند و محصول ندارد

 
 

رئال / موشن گرافیک